Radiofrekwencja Rfrax Lift Medika

Lift frakcyjny mikroigłowy.

Nowoczesna technologia termoliftingu skóry przy pomocy urządzenia RFrax Lift – RFRAX LIFT jest profesjonalnym urządzeniem do liftingu twarzy i ciała. Zabiegi medycyny estetycznej za pomocą tego urządzenia są oparte na najnowszych technologiach. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe. Pierwsza jest inwazyjna (REFRAX), druga jest bezinwazyjna (SRF). Sprzęt posiada innowacyjny system zmiany częstotliwości fali radiowej, co sprawia, że jest to maszyna wyjątkowa. Głowica nieinwazyjna to RF bipolarny o mocy, która dochodzi nawet do 60W. Pozwala to na podgrzanie skóry prądem o częstotliwości radiowej bez jej nakłuwania. Jest to idealna opcja dla osób, które mają lęk przed igłami, ale chciałaby cieszyć się zadowalającymi efektami zabiegu bez konieczności nadmiernej ingerencji w skórę.

Głowica inwazyjna to z kolei połączenie nakłuwania skóry mikroigłami (tzw. frakcjonowanie) z ogrzewaniem tkanek falami radiowymi. Dzięki tej metodzie, można stosować urządzenie do liftingu twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz brzucha. Można też wyrównywać rozstępy oraz blizny. Bardzo dobre efekty przynoszą zabiegi na skórze potrądzikowej. Zabiegi poprawiają gęstość skóry, a także jej kolor i strukturę. Dochodzi do wzmocnienia odporności tkanki łącznej, co wymusza procesy naprawcze i intensywny proces regeneracji skóry.

Energia fal radiowych stosowana jest w zabiegach odmładzających, rozgrzewa włókna kolagenowe, czego efektem jest ich przebudowa, a w konsekwencji poprawa jakości skóry. Następuje stymulacja fibroblastów do wytwarzania kolagenu i elastyny, dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość skóry, elastyczność i jej napięcie. Po zabiegu wykonanym na twarz obserwujemy również poprawę jej owalu. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne jak i te głębiej położone, poprawiając ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.  Podczas zabiegu igły tworzą mikrourazy, które są idealnym siedliskiem do syntezy nowego kolagenu i elastyny, fibroblasty migrują do miejsca uszkodzenia.

Wskazania:

  • redukcja zmarszczek,
  • anti-aging,
  • ujędrnienie skóry ciała i twarzy,
  • redukcja blizn,
  • rozstępy,
  • obkurczanie rozszerzonych porów,
  • wyrównanie kolorytu skóry.

Zabieg wykonujemy w serii od 4 do 6 zabiegów co 1 miesiąc. Częstotliwość zabiegów może być różna w zależności od problemu skórnego.

Cena zabiegu: od 450 zł.